Vyrábať kvalitné a chutné vína – a to s ohľadom na životné prostredie, je naše poslanie. Víno však musí ostať rovnako kvalitné a chutné až do chvíle, kedy si ho doma otvoríte. A to už určite záleží aj od rozhodnutia technológa, akú zátku pre svoje vína vyberie.


My, v spoločnosti Pereg, sme sa rozhodli pre zátky Nomacorc Green Line – Select Green a viedlo nás k tomu hneď niekoľko dôvodov.

  • Zátky Nomacorc Green Line spĺňajú požiadavky na udržanie vysokej kvality vína vďaka výbornému tesneniu a nízkej priepustnosti kyslíka, ktorá je pre udržanie kvality a chuti kľúčová.
  • Tieto zátky sú vyrábané z prírodných surovín na báze cukrovej trstiny a sú získavané spôsobom, ktorý nezanecháva negatívny dopad na potravinový reťazec a životné prostredie.
  • Následne sa pri ich výrobe používajú obnoviteľné zdroje energie a čo je veľmi dôležité, zátka Select Green bola prvá zátka na svete s nulovou uhlíkovou stopou.
  • Zátka je jemná na dotyk, má prirodzené zrnenie korku a je 100% recyklovateľná.

Zátky Nomacorc Green Line splnili všetky naše očakávania na zachovanie kvality vína a vplyv na životné prostredie a veríme, že aj vám prinášajú svojou vysokou kvalitou a jednoduchou manipuláciou potešenie.

Prihlásiť do účtu

Ste už náš zakazník?

Invaild email address.

6 alebo viac znakov, písmen alebo čísiel. Musí obsahovať aspoň jedno číslo.

Vaše osobné údaje nebudú zverejnené tretím stranám.