Život je príliš krátky na to, aby sme pili zlé víno. Bez debaty.

Avšak kvalita ovocného i hroznového vína nezávisí len od prvotnej základnej suroviny, skladovania či jeho samotného servírovania, ale aj od spôsobu jeho plnenia do fliaš.


Pereg ako moderné vinárstvo, ktoré reaguje na vysoké nároky zákazníkov, nepodceňuje ani túto skutočnosť, ba naopak. V snahe ulahodiť milovníkom vína rýdzou, nefalšovanou chuťou najvyššej kvality, udržať krok s inovatívnymi technológiami a dobou, investujeme do vylepšovania finálneho produktu nemálo finančných prostriedkov a víno do fliaš plníme v duchu najmodernejších technológii i láske k prírode a životnému prostrediu. Aj to nás často odlišuje od konkurencie.

Renomé a kvalitu vín Pereg podčiarkujeme aj pomocou modernej plniacej linky Costral, vďaka nej dosahujeme najvyšší stupeň hygieny a čistoty fliaš. Avšak nie je to len sterilná čistota fliaš, ale aj pozitívny a šetrný prístup k životnému prostrediu. Plniace zariadenia sú koncipované tak, aby bola fľaša otočená a preplachovaná čo najdlhšie, pričom inovatívna technológia plnenie fliaš je nanajvýš šetrná.

Okrem iného rešpektuje aromatiku vína, ktorá je jedným zo základných pilierov pri degustácii. Víno si vychutnávame predsa všetkými zmyslami a prv než ním opantáme svoje chuťové poháriky, zhlboka nadýchneme jeho vône. Nuž a iste súhlaste s tým, že práve tento magický moment prvého nádychu vône hrozna, či zrelých ovocných plodov, by nemali zastierať žiadne nežiadúce sprievodné pachy.

V neposlednom rade je to aj presné dávkovanie hladiny a objemu vína, ktorý je za každých okolností rovnaký. Vďaka vysokému výkonu dokáže linka naplniť až 2 tisíc fliaš za hodinu. Vďaka vonkajšiemu umývaniu fliaš je každá z pripravených fliaš lesklá, bez nečistôt a dokonale pripravená na etiketovanie, pri ktorom, vďaka svedomitej príprave, nedochádza k neželanému zvlneniu etikety. Aj samotné etiketovanie prebieha elektronicky čo samozrejme zvyšuje estetickú stránku a design každej jednej fľaše vína, a to do posledného detailu. A na detailoch predsa záleží, pretože práve tie rozhodujú a dodávajú vínu Pereg neopakovateľný punc.


 

Prihlásiť do účtu

Ste už náš zakazník?

Invaild email address.

6 alebo viac znakov, písmen alebo čísiel. Musí obsahovať aspoň jedno číslo.

Vaše osobné údaje nebudú zverejnené tretím stranám.